środa, 10 października 2012

Who are you for me?

Wypadałoby dać znać, jak żyję i czy wgl. żyję. Żyję. Nawet całkiem nieźle się trzymam. Nawet.
Co ciekawego się ostatnio działo? W piątek na treningu rozegrałyśmy mecz godny PlusLigi podobno haha. Oj przepraszam, rozegraliśmy. No nie powiem, ciekawie się grało, zabiłam się prawie po ataku. Taki drobny   niuansik.  W sobotę byłam u Kajene, bo się mi przyjaciółka droga starzeje i pasowało uczcić to, tak jak zawsze od paru ładnych lat. Oglądałyśmy 'Władcę Pierścieni' oczywiście głupio komentując każdy szczegół akcji, choć obydwie uwielbiamy ten film i ślinimy się na widok Aragorna i jego uroczo przechylonej głowy, gdy mówi i tych słodkich ust i i i...no. W niedzielę cudownie wyspana i wprost wspaniale wyglądająca, siedziałam w deszczu i na mrozie (założę się, że był mróz !) na meczu razem z Kaśką. Byłam małą, bezbronną kupką nieszczęścia. 
A teraz siedzę przy kominku i zamiast się uczyć, piszę tu bzdury i słucham ścieżki dźwiękowej z 'Atramentowego Serca', która normalnie ścięła mnie z nóg, gdy jej pierwszy raz słuchałam. Z otwartą buzią i łzami na policzkach. Nic nie poradzę, że taka muzyka mnie wzrusza. Głupia Lorino, nie pasujesz do mnie. Powinnaś sobie iść i zostawić tylko Karolinę.
Jamin Winans- Who You Were('Atramentowe Serce') Cudowne.
J.Winans - Alone

2 komentarze:

  1. Mnie tam doszły słuchy, że wy ledwo co odbijacie na tej siatkówce, więc nie obrażaj tu poziomu PlusLigi!

    OdpowiedzUsuń
  2. Haha może Cię dochodzić co chcesz, co mnie to interesuje ;d Jak nawet cynizmu nie potrafisz wychwycić to życzę powodzenia ;p

    OdpowiedzUsuń